x

Del Bistro

Obchodné podmienky e-shopu delbistro.ikelp.com pre donášku jedál, prevádzkované Delray, s.r.o., IČO: 52339769, so sídlom Mierova 4309, Hlohovec, PSČ 92001 

1. Objednávka

Pre objednanie tovaru je nutné byť zaregistrovaný a prihlásený v online e-shope. Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju zrušiť telefonickým kontaktovaním prevádzky, alebo osobne ju stornovať priamo na prevádzke.

Platbu je možné zrealizovať:

Osobne na prevádzke počas otváracích hodín danej prevádzky, prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou, platobnou bránou spoločnosti ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora(at)comgate.czTel: +420 228 224 267 (https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana) alebo platobnými kartami VISA a MASTERCARD. Pri platbe platobnou kartou je nutné tento spôsob úhrady hlásiť vopred už pri objednaní tovaru výberom spôsobu platby.

2. Dodacie a platobné podmienky

Dodania kuriérskou službou - cena za dovoz závisí od adresy doručenia, ktorú je možné zistiť zadaním svojej adresy pri vytáraní objednávky a v súhrne objednávky.Pri prevzatí tovaru priamo na prevádzke, teda pri osobnom odbere sa cena za dovoz neúčtuje.

Predávajúci sa zaväzuje:

Dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene. Adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania. V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný operátorom a bude mu ponúknutý podobný produkt. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný operátorom na dohodnutie ďalšieho postupu. Vystaviť a priložiť daňový doklad - pokladničný blok.

Kupujúci sa zaväzuje:

Prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar.

3. Reklamácie

Reklamácie sú vybavované telefonicky denne v čase otvorenej prevádzky na telefónnom čísle 0911101926, alebo osobne na príslušnej prevádzke počas otváracej doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty menu. V prípade špecifickej reklamácie je možné pri reklamácii akceptovať menej ako 75% objemu z tovaru. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

Spôsob vrátenia tovaru

Osobne na prevádzke alebo prostredníctvom kuriéra po dohode.

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

Pri hotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime ihneď v hotovosti, pri bezhotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime do 30 dní dobropisom na účet platiteľa.

Čakajte prosím...